Yeşilköy Güzellik Salonu adından da anlaşıldığı üzere güzellik adına bulabileceğiniz her şey hizmetimiz olarak sizlere sunulmaktadır. Güzellik kelimesi çok genel bir anlam taşımasına rağmen günümüzde güzellik denilince aklımıza gelen ilk şey dış görünüşümüzdür. Peki bu dış görünüşümüz için güzellik kelimesi sizce kalıcı mıdır sorusuna ne gibi bir cevap veriyor işte bu durum tartışılmaktadır. Çünkü doğuştan hepimizin cildi pürüzsüz, gergin ve temizdir. Ancak zamanla hayat koşulları, yaşanılan çevresel faktörler, beslenme şekilleri, spor, olumsuz alışkanlıklar ( sigara alkol vb) ve çeşitli sebeplerle zamanla güzelliğimiz deforme olarak kaybolur. İşte bu kısımda belki de en önemli faktör kendimize en doğru şekilde bakabilmemizdir. Doğru bakabilmekten kastımız her gün kırmızı et yemek ya da çok ağır spor faaliyetleri yapmak değildir. Önemli olan burada dengeyi en doğru şekilde sağlamak ve bilinç şekilde yaşamaktır.

Kalitenin Merkezi Yeşilköy Güzellik Salonu

 Güzellik Salonu olarak tüm bunların başında size tavsiyemiz düzenli ve kaliteli bir uykudur. Eğer her gün ortalama sekiz saat gibi düzenli ve konforlu bir uykuya sahipseniz hem bedeniniz hem zihniniz çok daha fazla dinlenme imkanı bulacaktır. Unutulmamalıdır ki beyin gelişimi ve büyüme, mutluluk gibi hormonlar düzenli uyku sayesinde artış göstermektedir. Bu uyku cilt güzelliğimize ve psikolojimize de yansıyacaktır. Yeşilköy güzellik salonu, kişinin güzellik uygulamalarında fiziki faktörler dışında harici uygulamalarla da sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse cilt bakım hizmetimiz güzel bir örnek olarak karşımıza çıkar. Cilt bakım hizmetimizde öncelikle kişinin cildi analiz edilir. Ardından tespit edilen cilt yapısına göre ortaya çıkan tabloda gerekli tedavi ve rehabilitasyon süreci başlatılır. Kişinin ihtiyaçlarına uygun medikal yöntemlerimiz ile alanında uzman ekimizin çalışmalarıyla çok hızlı ve kolay şekilde güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt bakım hizmetlerimiz içerisinde akne tedavisi, leke tedavisi, gözenek tedavisi, ve dermapen gibi uygulamalarımız mevcuttur. Tabi tüm bu yöntemler uygulanırken modern koşullar hizmet sunan Yeşilköy güzellik salonu, hijyen ve uzman medikal bir kadro yapısı ile profesyonel şekilde sizlere hizmet sunar. Güzellik salonumuzda sunmuş olduğumuz hizmetler tabi sadece bunlarla sınırlı değildir. Günümüzde hem bayanların hem de bayların çok fazla talep etmiş olduğu epilasyon hizmetimizde mevcuttur. Lazer epilasyon olarak son zamanlarda oldukça sık duyulan bu güzellik bakım hizmeti vücudumuzda olumsuz olarak adlandırılan koku ve kötü bir görünüme neden olan kılların lazer yöntemi sayesinde kıl köklerine yapılan lazer atışı sonucunda ortan kalkmasına verilen bir isimdir. Lazer epilasyon işinde uzman bir medikal bilgiye sahip kişi tarafından yapılmalıdır. Üç, altı,dokuz gibi seanslarda tamamlanan işlemde başarı oranı oldukça yüksektir. İşlem sonrası güneşle temas kurulmamalı ve bölge nemli ve serin tutulmalıdır.

yeşilköy güzellik

yeşilköy güzellik salonu

Lazer Epilasyon Yeşilköy Güzellik Salonunda

Güzellik merkezi olarak müşterilerimize özellikle lazer epilasyon konusunda hem kalitesi hem de uygulayıcısı açısı bakımından büyük önem taşıdığını belirtiyoruz. Güzellik salonumuzun bir başka hizmeti ise dermapen tedavisidir. Dermapen tedavisi genel olarak cildimize birçok iğne ile mikro kanallar açılır ve bu kanallardan cildimizi besleyen özel terapi sıvısı cildin epiderm bölgesine enjekte edilir. Böylece cildimiz üzerindeki çatlaklar ve kırışıklıklar zamanla kapanır. Olumsuz görüntümüz tam anlamıyla ortadan kalkar. Güzellik kelimesinin ifadesini yüzümüzde tam olarak görebiliriz. Güzellik bakım hizmetlerimizden bir diğeri ise kalıcı makyaj ve yüz germedir.

 Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj özellikle kaşı az olanlar ve ya doğuştan kaşı olmayanlar veya bir kaza yada hastalık sonucu kaşlarını kaybetmiş kişilere kaş çizgilerini belirgin hale getirerek güzel bir kaş görünümü sağlamaktadır. Gene aynı işlem dudak çizgileri belli olamayan bayanlara da uygulanmaktadır. Yüz germe ise yüzümüzü daha dolgun ve gergin göstermek amacıyla güzellik salonu muzun yapmış olduğumuz bir başka uygulamadır. Bunlar dışında güzellik salonumuzda sizlere özel pasif jimnastik ve g5 masajı uygulamalarımız mevcuttur. Özellikle bu iki hizmet ile çok çok az bir efor sarf ederek kalori vermeniz yani zayıflamanız mümkün olmaktadır. Kalça ve göbek bölgelerimizde biriken ve donmuş yağlar titreşim ile çözündürülerek bedenimizde harekete geçer. Böylece titreşim etkisiyle başlayan bu çözüme faaliyeti zamanla bedende incelme selülitin azalması ve zayıflama gibi durumları ortaya çıkarır. Böylelikle hiç rejim yapmadan ve efor sarf etmeden kilo verebilirsiniz. Yeşilköy güzellik salonun bir diğer hizmeti ise saç mezoterapisidir. Saçların azaldığı veya incelen kök bölgesinin olduğu noktaya özel mezoterapi karışı çok ince mikron iğneler ile enjekte edilerek. Saç köklerini besler ve saç dökülmesini önler bunun dışında zayıf olan köklerin güçlenmesini sağlar. Genel hatlarıyla saymış olduğumuz bu hizmetleri Yeşilköy güzelik salonu nda sizlerle paylaşıyoruz.