Yeşilköy Güzellik Salonu adından da anlaşıldığı üzere güzellik adına bulabileceğiniz her şey hizmetimiz olarak sizlere sunulmaktadır. Güzellik kelimesi çok genel bir anlam taşımasına rağmen günümüzde güzellik denilince aklımıza gelen ilk şey dış görünüşümüzdür. Peki bu dış görünüşümüz için güzellik kelimesi sizce kalıcı mıdır sorusuna ne gibi bir cevap veriyor işte bu durum tartışılmaktadır. Çünkü doğuştan hepimizin cildi pürüzsüz, gergin ve temizdir. Ancak zamanla hayat koşulları, yaşanılan çevresel faktörler, beslenme şekilleri, spor, olumsuz alışkanlıklar ( sigara alkol vb) ve çeşitli sebeplerle zamanla güzelliğimiz deforme olarak kaybolur. İşte bu kısımda belki de en önemli faktör kendimize en doğru şekilde bakabilmemizdir. Doğru bakabilmekten kastımız her gün kırmızı et yemek ya da çok ağır spor faaliyetleri yapmak değildir. Önemli olan burada dengeyi en doğru şekilde sağlamak ve bilinç şekilde yaşamaktır.

Kalitenin Merkezi Yeşilköy Güzellik Salonu

 Güzellik Salonu olarak tüm bunların başında size tavsiyemiz düzenli ve kaliteli bir uykudur. Eğer her gün ortalama sekiz saat gibi düzenli ve konforlu bir uykuya sahipseniz hem bedeniniz hem zihniniz çok daha fazla dinlenme imkanı bulacaktır. Unutulmamalıdır ki beyin gelişimi ve büyüme, mutluluk gibi hormonlar düzenli uyku sayesinde artış göstermektedir. Bu uyku cilt güzelliğimize ve psikolojimize de yansıyacaktır. Yeşilköy güzellik salonu, kişinin güzellik uygulamalarında fiziki faktörler dışında harici uygulamalarla da sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse cilt bakım hizmetimiz güzel bir örnek olarak karşımıza çıkar. Cilt bakım hizmetimizde öncelikle kişinin cildi analiz edilir. Ardından tespit edilen cilt yapısına göre ortaya çıkan tabloda gerekli bakım süreci başlatılır.

Kişinin ihtiyaçlarına uygun güzellik yöntemlerimiz ile alanında uzman ekimizin çalışmalarıyla çok hızlı ve kolay şekilde güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt bakım hizmetlerimiz içerisinde akne bakımı, leke bakımı, gözenek bakımı, ve gibi uygulamalarımız mevcuttur. Tabi tüm bu yöntemler uygulanırken modern koşullar hizmet sunan Yeşilköy güzellik salonu, hijyen ve uzman bir kadro yapısı ile profesyonel şekilde sizlere hizmet sunar. Güzellik salonumuzda sunmuş olduğumuz hizmetler tabi sadece bunlarla sınırlı değildir. Günümüzde hem bayanların hem de bayların çok fazla talep etmiş olduğu çekici bakım hizmetimizde mevcuttur.

yeşilköy güzellik

yeşilköy güzellik salonu

 Makyaj

Makyaj özellikle kaşı az olanlar ve ya doğuştan kaşı olmayanlar veya bir kaza yada hastalık sonucu kaşlarını kaybetmiş kişilere kaş çizgilerini belirgin hale getirerek güzel bir kaş görünümü sağlamaktadır. Bunlar dışında güzellik salonumuzda sizlere özel pasif jimnastik ve g5 masajı uygulamalarımız mevcuttur. Özellikle bu iki hizmet ile çok çok az bir efor sarf ederek kalori vermeniz yani zayıflamanız mümkün olmaktadır. Kalça ve göbek bölgelerimizde biriken ve donmuş yağlar titreşim ile çözündürülerek bedenimizde harekete geçer. Böylece titreşim etkisiyle başlayan bu çözüme faaliyeti zamanla bedende incelme selülitin azalması ve zayıflama gibi durumları ortaya çıkarır. Böylelikle hiç rejim yapmadan ve efor sarf etmeden kilo verebilirsiniz. Genel hatlarıyla saymış olduğumuz bu hizmetleri Yeşilköy güzelik salonu nda sizlerle paylaşıyoruz.