Bakırköy Yüz Yenileme

Bakırköy yüz yenileme olarak sizlere öncelikle yenileme işlemi nedir bu sorusunun cevabını vereceğizYüz yenileme işlemi tıbbi bir protein den gelmektedir. Bu protein asıl olarak çok zamandır nörolojik hastalıklar başta olmak üzere göz hastalarının bakımın kullanılmaktadır. Günümüzde ise son 10 yıldır yapılan yeni çalışmalar eğişinde yüz bölgesi başta olmak üzere bu alandaki kırışıklıkları gidermek amacıyla güvenle kullanılmaktadır. 2002 / 2003 yılında Amerika’da Gıda ve İlaç Yönetim Kurumu yani (FDA) tarafından cerrahi olmayan kozmetik kullanım sahasına medikal izin verilerek kullanım alanı genişletilmiştir.

Nörolojide kasa problemlerinin çözümünde ve şaşılık başta olmak üzere göz hastalıklarının bakımında kullanılmaktadır. Bayanlarda cilt kırışıkları ve cildi germe işlemlerinde de bu özel protein yani gençleştirme sistemi kullanılmaktadır. Yüzümüzde doğuştan var olan bazı kalıcı kas grupları mevcuttur. Bu kaslar zamanla yüzümüzün deforme olması ile cildimizde kırışıklık,çatlar ve çizgilere neden olur. İşte yüz yenileme ile bu mevcut olumsuz durumlar tam anlamıyla giderilir. Böylece Cildimiz eski haline tekrar kavuşturulur. Bakırköy Yüz Yenileme alanında uzman medikal kadrosuyla sizlere bu işlemi hijyen koşullarda profesyonel şekilde yaparak sağlığınıza sizi yeniden kavuşturur.

Yüz Yenileme Nasıl Etki Eder ?

Yüz Yenileme işlemi ile enjeksyon yapılan alandaki sinirlerde kas kasılması engellenir ve böylece derinin gerginliği sağlanır. Böylece cildimizdeki çizgilerin derinlemesi engellenir ve bu olumsuz görüntü ortadan kalkar.

Yüz Yenileme Bakımı Kimlere Uygulanabilir ?

Bakırköy Yüz Yenileme olarak germe bakımı uygulama alanlarını belirtmek isteriz. Bu bakım özellikle 18-60 yaş arasından kadın ve erkek herkese uygulanabilmektedir. Hamile ve süt veren anneler işleme tabi tutulamazlar. Özellikle boyun ve yüz çatlaklarından çok etkilidir.

Yüz Yenileme Sonrası Yüz İfadesi Nasıl Olur ?

Aslına bakılırsa Bakırköy yüz yenileme olarak karşımıza en sık çıkan soruların başında bu soru gelmektedir. Sizin cildinize uygun düzenlenecek bir planda uzman bi cerrah tarafından gerçekleştirilen uygun doz kullanımı ile yüzünü gayet doğal bir ifadeye sahip olacaktır.

Bakırköy Estetik Yüz Bakımı

Bakırköy güzellik salonu nda sizlere özel hijyen koşullarda ve en son teknoloji araçlarımızla canınızı yakmadan ve her türlü yan etkiye karşı korunarak bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bakırköy Yüz Yenileme işlemi, alanında bu hizmeti sunan ender marka ve kurumların başında gelmektedir. Özellikle aklınızdaki tüm sorunları tam anlamıyla güvenle yanıtlıyoruz.

bakırköy yüz germe

Her Güzellik işleminde olduğu gibi germe ve dolgu işlemleri de özellikle çok büyük önem ve bilgi gerektiren alanlardan biridir. Bakırköy Güzellik Salonu olarak bakırköy yüz yenileme işlemlerinde tam anlamıyla profesyonel hizmet sunmaktayız. Çünkü bizim için önemli olan bireyin sağlığı önde gelmektedir. Bakırköy g5 masajı için bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.