Kalıcı Makyaj

Bakırköy Kalıcı Makyaj olarak düşüncemiz yüzyıllardan beri süre gelen güzellik ve bakım çalışmaları özellikle günümüzde daha da önem kazanmıştır. Bayanlar güzelliklerini özellikle makyaj ile gerçekleştirmektedirler. Makyaj bir bayanın çok daha güzel ve alımlı görünmesini sağlayan bir araçtır. Makyaj son zamanlarda klasik makyaj dışında kalıcı makyaj olarak da önem kazanmıştır. Kalıcı makyaj daha güzel olabilmek veya olumsuz görünen kaş, dudak, gibi yerleri kalıcı olacak şekilde makyaj görüntüsüyle daha güzel hale getirmektir.

Bakırköy Kalıcı makyaj, olarak sizlere kaş, dudak, eyeliner gibi alanlarda hizmet sunmaktayız. Özellikle olmayan yada az olan kaş bölgesi veya dağınık olan kısımları kalıcı makyaj ile daha belirgin dolgun bir görünüme kavuşturarak güzelliğinize güzellik katıyoruz. Dudak kısımında sizlere özel renk seçimlerimiz de mevcut aynı şekilde eyeliner içinde bu özelliğimiz mevcuttur.

Kalıcı Makyaj Kimlere Uygulanır ?

 Güzelliğine Güzellik Katmak isteyen bayanların tercihidir.
• Makyaj yapmakla oldukça zaman geçiren kadınların ilk tercihidir.
• Havuzda, denizde, saunada sürekli su ile temas kuran bayanların ve terleyenlerin sürekli makyaj yapmak ve yenilemek istemeyenlerin tercihidir.
• Makyaja karşı alerjisi olanların tercihidir
• Kaşları az veya bozuk olan şeklen olumsuz bir görüntüye sahip olanların tercihidir.
• Dudak çevresinde bozukluk olanlar veya o bölgede sıkıntısı olan bayanlar.

Kalıcı Makyajda Sonrası Önemli Bilgiler

Kalıcı Makyaj sonrasında  10 gün süreyle doğrudan güneşe çıkılmamalıdır.
• Kalıcı Makyaj sonrasında suyla veya buhar ile temas kurulmamalıdır.
• Uygulama yapılan alanın kaşınmamalı ve bir örtü vb bezle korunmalıdır.
• Bölgeye kozmetik gereçlerin uygulamasından kaçınılmalıdır
• Bölge ara ara dezenfekte edilmelidir.
• Kalıcı Makyaj yapılan alana önerilen krem sürülmelidir.

Kalıcı Makyaj Hakkında

Bakırköy kalıcı makyaj olarak uyarıyoruz. Her sağlık merkezine veya medikal kuruma kalıcı makyaj uygulaması yaptırmayınız. Kalıcı makyaj çok büyük bir profesyonel tecrübe ve bilgi gerektirir. Bu nedenle yanlış ellerde yapılan bu girişim bedeninizde çok büyük kayıplara yol açabilir. İşi iyi bilen uzman medikal doktorlar tarafından hijyen ve modern koşullarda bu hizmet gerçekleştirilmelidir.

Bakırköy Kalıcı Makyaj Uygulaması Nedir?

Eğer siz de kendinize değer veriyor ve sağlık açısından en iyisini layık buluyorsanız. Bakırköy kalıcı makyaj sizin için en doğru adres. Yılların tecrübesiyle sizlere hijyen koşullarda uzman kadromuzla garantili ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. En son teknoloji araçlarımız ve medikal uzmanlarımız ile siz değerli misafirlerimize hayallerinizde kalıcı makyajı yapıyoruz.

bakirkoy-makyaj

Bakırköy Güzellik Salonunda kalıcı makyaj uygulamalarımız sizlere özel hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayınız. Kaş, Kontur, Dudak vb kalıcı makyaj hizmetlerimiz sizleri bekliyor.Sağlık en önemli hazinemizdir o sebeple daima iyi olanı tercih ediniz. Bakırköy Kalıcı Makyaj uygulamaların son derece profesyonel ve iddialı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bakırköy Yüz yenileme için detaylı bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.