G – 5 Masajı

Bakırköy G5 Masajı sizlerle. Bir başka uygulamamız da G -5 Masajı. Tam olarak açıklamak gerekirse fazla yağlı ve selülitli bölgelerinde titreşim verilerek sıkılaştırma yöntemiyle yeniden şekil almasına etki eden bir tedavi yöntemidir. Sistematik ve ritimli bir masaj ile bedenimizdeki kan dolaşımı hızlandırılır. Böylece işleme tabi tutulan bölgede cilt tekrar eski sıkı halini alarak toparlanır ve sıkılaşır. Yağlar yakılarak bedenimizdeki zararlı toksin maddeler atılır.

Bakırköy G5 masajı genellikle pasif jimnastik olarak adlandırılan öteki tedavi yöntemleri  öncesinde  bedenimizin ısınmasını ve yağ yakımının daha hızlı şekilde gerçekleşmesi için uygulanmaktadır. Bu  Masaj  yöntemi tüm bedenimize uygulanabiliyor lakin özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selüliti yok etme amacıyla daha etkili bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

G-5 Masajı kullanılan yağlar oldukça önem taşımaktadır. Bir aroma terapi yağı ile kullanılan kremle masajın etkisi bir el masajına göre 10 kat daha fazla etki göstermektedir. Bu nedenle masaj + krem ve yağ kombinlemesi bu işlemde oldukça önem taşımaktadır.

Bakırköy G-5 Masajı

Bakırköy güzellik Salonu olarak sizlere bakırköy g-5 masajı özel terapi kremleri ve yağları eşliğinde tam anlamıyla profesyonelce sunmaktayız. Bu masaj sayesinde bedeniniz çok daha farklı bir ritme kavuşarak olumlu bir görünüm elde edecektir.

bakırköy g5 masajı
Özet
Güzellik Salonu
Puanlama
5 based on 17 votes
Hizmet Tipi
Güzellik Salonu
Hizmet Sağlayan
Bakırköy Güzellik Salonu,
Zeytinlik Mah Yakut Sok,Bakırköy,İstanbul-34140,
Telephone No.0212 543 55 79
Alan
G5 Masajı
Açıklama
Bakırköy Güzellik Merkezi nde bir başka uygulamamız da G -5 Masajı.