Bakırköy Lazer Epilasyon

Bakırköy Lazer Epilasyon Teknikleri: Bu sistem yaklaşık 20-30 yıldır Türkiye de ve Dünya da güvenle kullanılmaktadır. Son 10 yıldır da bakırköy lazer epilasyon yaygın şekilde tüm bayanlar ve erkekler tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Bakırköy Lazer epilasyon teknikleri kişinin kıl tipine uygun ışık enerjisi vererek kıl köklerinin yok edilmesini sağlayan hızlı, etkili, acısız ve konforlu bir sistemdir. Merkezimiz de DIODE Lazer sistemi ile işlem yapılmaktadır. FDA VE CE onaylı cihazlarımızla hizmet verilmektedir.

Önemli Bilgiler

Dikkat edilmesi gereken bilgiler; Lazer haricindeki diğer sistemlerin adı depilasyon işlemidir. IPL(fotoepilasyon)sistemleri sadece kılı uyutur bitiyormuş gibi gelen kıllar 3,4 ay sonra geri gelirler. Lazer epilasyona girmeden en az 1 ay öncesine kadar ağda, cımbız ve ip gibi işlemler uygulamayınız.İşlemden 15 gün önce ve 15 gün sonrasın da güneş temasından kaçınınız.Solaryuma işlemler arasın da girmeyiniz.

Bakırköy Diod Lazer Epilasyon

Bakırköy lazer epilasyon  teknikleri, teknolojinin son harikası DİOD Lazer epilasyon sistemi. (Hem kalın hem ince tüyler de başarılı tek sistemdir.) Diod lazer epilasyon dört mevsim, yan etkisiz uygulanabilen tek epilasyon teknolojisidir. Uygulama tüm vücutta güvenle uygulanabilir

Bakırköy Lazer Epilasyon Seansları

Genellikle 6 / 8 seansta, artık tekrar epilasyon uygulamasına gerek kalmayacak kalıcı sonuçlar sağlanır.

Bakırköy Lazer Epilasyon Teknikleri Nelerdir?

Bakırköy lazer epilasyon teknikleri ile lazer enerjisi sayesinden sonsuza kadar olumsuz tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Saniyelik lazer atışları yöntemi ile uygulanan seanslar ile bölgesel dokuya zarar daha vermeden kıl kökleriniz yok edilir. Kıl kökünde lazer atışı teknikleri ile meydana gelen ısı ile kök öldürülür böylece daha soft ve yumuşak bir dokuya sahip olursunuz. Birkaç seans sonunda tüylerinizden tamamen arınmış olursunuz.

bakırkoy-lazer-epilasyon

Olumsuz Tüylerden Hemen Kurtulun

Hem psikolojinizi hem de fiziksel görünümünüze etkileyen olumsuz tüylerden hemen siz de kurtulun. Daha çekici ve güzel görünebilmek sizin de hakkınız. Kendisine değer veren bayanların bakırköy lazer epilasyon ve tüm güzellik bakım hizmetlerindeki en doğru adresi Arzem Güzellik Merkezi. Bizim için değerlisiniz. Bakırköy dermapen hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.