• bakirkoy-dermapen-tedavisi

Bakırköy Dermapen

Dermapen özellikle bedenimizde eller,boyun,yüz ve doku anlamında zarar görmüş sorunlu akne izleri olan kısımlara uygulanır.  Salonumuz Bakırköy Dermapen alanında oldukça iddialıdır. Arzem estetik güzellik merkezinde dermapen uygulaması ortalama olarak 1 saatte tamamlanmaktadır.

İşlem sonrasından çalışılan bölgede dokusal gelişim yeniden oluşur. Hücre yenilemesi ile tekrar doku oluşmaya başlar. Özellikle bayanların tercih ettiği uygulama erkekler tarafından da ilgi görmektedir.

bakirkoy-dermapen-hizmeti

Bakırköy Dermapen in diğer cilt bakım uygulamalarına göre en önemli özelliği doku onarımını çok daha özel şekilde gerçekleştirerek yeni oluşuma hız katar ve işlemi çabuklaştırır. Böylece daha kısa sürede çok daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşursunuz.

Bakırköy Cilt Yenileme Uygulaması

Arzem Güzellik Merkezinde uygulanan derpamen tedavisinin avantajları nelerdir ? Öncelikle modern koşullarda en son tekonloji ile gerçekleştirilen bu uygulama ile iyileşme sürecniniz çok daha hızlı ve kısadır. Yenilenen dokular ile öle doku atılır. Epiderm bölgesi daha olgun ve güzel bir hal alır. Damarsal gelişme çok daha sağlıklı ve bütün olur. Bakırköy Kalıcı makyaj hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Dermapen Nasıl Yapılır?

Cİldimizdeki ince çizgiler giderek azalır ve kaybolur
Derimiz sıkılaşarak gerilir ve eski halini alır (gençlik)
Akne ve sivilce ile oluşan lekeler tam anlamıyla temizlenir.

Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi Çok hızlı iyileşme süreci
Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği
Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi