Fatih Güzellik Salonu olarak bakım kelimesi günümüzde ne kadar çok karşımıza çıkmaktadır bunun farkındayız. Bu yüzden güzellik alanını sizler için incelemeye çalıştık. İnsanları kendine bakım yaptırabilecekleri yerleri tüm gücüyle aramaktadırlar. Bay olsun bayan olsun bugünlerde güzellik üzerine oldukça düşüyorlar. Yani bir kadın erkek ayrımı artık yok. Eskiden sadece bayanların tercih ettiği güzellik salonları bugünlerde her iki cins tarafından da tercih ediliyor. Öncelikle bayların ihtiyaçlarını sıralarsak şunlardan bahsetmemiz mümkün gözükmektedir. Olumsuz bir görüntü ve koku yayan koltuk altı ve diğer bölgelerdeki kıllardan kurtulma çabası en başı çeken faktörler arasında yer almaktadır.  Metroseksüel olarak tarif edilen baylara uygun manikür ve pedikür uygulamalarımızda bulunmaktadır. Erkekler ellerine ve ayaklarına bugünlerde oldukça fazla önem vermektedir. Tabi bunlar dışında bir diğer önemli alan ise yüz ve cilt bakımları gelmektedir. Güzellik salonumuz baylara özel cilt bakım seansları yapılmaktadır. Son olarak da saç bakım hizmetimiz mevcuttur.

Fatih Güzellik Merkezine Özel Fırsatlar

Salonumuzda bir başka önemli grupta şüphesiz güzelliğin temelini oluşturan bayanlardır. Fatih de sizlere özel güzellik merkezlerinin marka olarak en ön plana çıkanı olarak yılların tecrübesiyle en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunuyoruz.  Bayanlara özel hizmetlerimizi sıralar ise bunların başında  cilt bakımı gelmektedir. Cilt bakımı uygulamalarımızın başında önce bireyin cilt analizi yapılır. Daha sonra bu analiz verilerine göre bakım aşamaları ve gerekenler listesi çıkarılır. Akne bakımı, leke bakımı, sivilce bakımı, vb uygulamalar için cilt hazırlanır.

fatih güzellik

fatih güzellik salonu

Güzelleşmek Daha Kolay

Fatih Güzellik salonu unda bayanlara yönelik uygulamalarımız sadece bunlar değildir.

Fatih’de bulunan bu özel salonumuzda fırsatlarımız bunlarla bitmiyor. Gene bayanlara özel g5 masajı ile artık zayıflamanız çok daha kolay bir hale geliyor. Normal bir masajdan çok daha etkili olan g5 masajı sayesinde katı halde bulunan yağlarınız titreşim etkisiyle zamanla erimeye geçiyor.  Pasif jimlastik kombini ile birlikte uygulanan bu işlem selülitlerinizden de kurtulmak fırsatını sizlere sunuyor. Fatih güzellik yılların tecrübesiyle alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarıyla uzman çalışanlarıyla hijyen koşullarda hizmet sunan kaliteli ve müşteri memnuniyetini baz alan istanbul’un önemli bir markası olan sizleri bekliyor.