Fatih Güzellik Salonu olarak bakım kelimesi günümüzde ne kadar çok karşımıza çıkmaktadır bunun farkındayız. Bu yüzden güzellik alanını sizler için incelemeye çalıştık. İnsanları kendine bakım yaptırabilecekleri yerleri tüm gücüyle aramaktadırlar. Bay olsun bayan olsun bugünlerde güzellik üzerine oldukça düşüyorlar. Yani bir kadın erkek ayrımı artık yok. Eskiden sadece bayanların tercih ettiği güzellik salonları bugünlerde her iki cins tarafından da tercih ediliyor. Öncelikle bayların ihtiyaçlarını sıralarsak şunlardan bahsetmemiz mümkün gözükmektedir. Olumsuz bir görüntü ve koku yayan koltuk altı ve diğer bölgelerdeki kıllardan kurtulma çabası en başı çeken faktörler arasında yer almaktadır. Erkeklerin güzellik salonu tercihlerinden lazer epilasyon belki de en büyük arayışların başında gelmektedir. Fatih Güzellik salonu olarak  soğuk lazer uygulamamız ile tam anlamıyla baylara özel epilasyon hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun dışında metroseksüel olarak tarif edilen baylara uygun manikür ve pedikür uygulamalarımızda bulunmaktadır. Erkekler ellerine ve ayaklarına bugünlerde oldukça fazla önem vermektedir. Tabi bunlar dışında bir diğer önemli alan ise yüz ve cilt bakımları gelmektedir. Güzellik salonumuz baylara özel cilt bakım seansları yapılmaktadır. Son olarak da saç bakım hizmetimiz mevcuttur. Saçları dökülen ve zayıflayan erkeklere özel saç mezateropisi kaçırmayacağınız fırsatlardan biri olarak fatih güzellik salonu nda sizleri bekliyor.

Fatih Güzellik Merkezine Özel Fırsatlar

Salonumuzda bir başka önemli grupta şüphesiz güzelliğin temelini oluşturan bayanlardır. Fatih de sizlere özel güzellik merkezlerinin marka olarak en ön plana çıkanı olarak yılların tecrübesiyle en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunuyoruz.  Bayanlara özel hizmetlerimizi sıralar ise bunların başında  cilt bakımı gelmektedir. Cilt bakımı uygulamalarımızın başında önce bireyin cilt analizi yapılır. Daha sonra bu analiz verilerine göre tedavi aşamaları ve gerekenler listesi çıkarılır. Akne tedavisi, leke tedavisi, sivilce tedavisi detoks, yüz germe , dolgu, dermapen vb uygulamalar için cilt hazırlanır.

fatih güzellik

fatih güzellik salonu

Güzellik uygulamalarımızda dermapen başı çekmektedir. Mikro enjeksyon ile cildinize çizikler açılarak içerisine cildinizi besleyecek gerekli medikal sıvı aktarılır. Böylece cildinizdeki kusurlu bölge zamanla düzelmeye başlar. Ölü hücrelerden arınan cilt yenile işlemi ile kısa sürede bebek gibi güzel bir görüntüye kavuşur. Akne ve leke sivilce tedavilerimizde de buna benzer özel solüsyon ve uygulamalar ile başarı oranımız oldukça yüksektir.

Güzelleşmek Daha Kolay

Fatih Güzellik salonu unda bayanlara yönelik uygulamalarımız sadece bunlar değildir. Aynı zamanda erkeklere uygulanan epilasyon hizmetimiz bayanlar içinde mevcuttur. Koltuk altı genital bölge, göbek, favori dudak vb alanlara yapılan birkaç seanslık işlem ile olumsuz kıllarınız kurtulabilirsiniz.

Salonumuzdaki bir farklı hizmet ise yüz germe ve dolgu uygulamalarımızdır. Özellikle dudak ve yüz bölgesine gerçekleştirilen yüz germe ile çok daha genç ve dolgun bir yüze kavuşabilirsiniz.  Fatih’de bulunan bu özel salonumuzda fırsatlarımız bunlarla bitmiyor. Gene bayanlara özel g5 masajı ile artık zayıflamanız çok daha kolay bir hale geliyor. Normal bir masajdan çok daha etkili olan g5 masajı sayesinde katı halde bulunan yağlarınız titreşim etkisiyle zamanla erimeye geçiyor.  Pasif jimlastik kombini ile birlikte uygulanan bu işlem selülitlerinizden de kurtulmak fırsatını sizlere sunuyor.

Fatih güzellik yılların tecrübesiyle alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarıyla medikal çalışanlarıyla hijyen koşullarda hizmet sunan kaliteli ve müşteri memnuniyetini baz alan istanbul’un önemli bir markası olan sizleri bekliyor.