Bakırköy Yüz Germe Hizmeti

Bakırköy yüz germe ile kırışıklıklarınıza son vereceğiz. Yüz yıllardır süre gelen tek şey vardır. O da şudur ki hepimizin güzel olmak istemesidir. Herkes yani hepimiz güzel olmak hatta çok güzel olmak isteriz. Erkekler olsun ya da bayanlar bu durum fark etmez. Zira bayanlarda durum biraz daha farklıdır. Her bayan kendini güzel görür ve karşı tarafında güzel görmesini arzu eder. İşte o sebeple bayanlar için güzel görünmek çok daha başka bir olgudur. Özellikle kendi cinsleri dışında erkeklere karşı bambaşka bir önem taşır. Bakırköy yüz germe ile artık bayanların güzellik anlayışı tamamen değişiyor. Sizlere hayallerinizdeki güzellik kavramını tam anlamıyla sunuyoruz.  İnsan yaratılışı itibariyle zamanla deforme olur. Bu deforme bedenimizin hemen hemen her yerinde gerçekleşir. Ancak bu alanların başında cildimiz ve yüzümüz gelmektedir.  Özellikle yüz kaslarımız zamanla birlikte gevşer ve esner böylece yüzümüzde gözle görünür şekilde sarkmalar ve çökmeler gerçekleşir. Bu da zamanla tedavi edilmezse artarak ilerler ve kötü olumsuz bir görünüme neden olur.  Tedavi  tam anlamıyla işte burada devreye girer. Uygulama yapılan yüz eskiye oranla çok daha güzel ve diri bir görünüme kavuşur. Peki, bu Yüz Germe nedir? Yüz Germe bir tür bakteriden oluşturulan bir çeşit proteindir. Bu iyi huylu toksin sinir uçlarımızda geçişi sağlayan yani iletimi maddelerin geçişini bloke eder ve böylece sinirler ile hedef arasında gevşeme ortadan kalkar. Yüz Germe ile zamanla yüzlerinizde oluşan deforme yok edilerek kasların esnemesi engellenir ve böylece çok daha hoş bir görüntü elde edilir.

Yüz Germe Uygulaması

Bakırköy yüz germe olarak tüm bayanlara hijyen koşullarda medikal ekibimizle birlikte yılların tecrübesini sunuyoruz. Tam anlamıyla profesyonel olarak sunmuş olduğumuz bu hizmet salonumuzda uzmanlarımızca cildinizdeki yani yüzünüzdeki deforme oranına göre gerçekleştiriliyor. Öncelikle detaylı cilt analiziniz yapılıyor. Ardından size uygun tedavi şekli belirleniyor. Uygulama yani proses kısmında ise size özel geliştirilen uygulama yöntemi ile tedavi gerçekleştiriliyor. Bu tedavi tüm medikal uygulamalarda olduğu gibi bazı riskleri vardır. Bu riskleri uzman ellerde tam anlamıyla ortadan kaldırıyoruz. Bazı merdiven altı firmalar bu konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan sadece reklam yaparak ticari kazanç maksadıyla insanlara yanlış tedavi şekilleri uygulamaktadır. Bu sebeple herhangi bir cilt bakım tedavisi veya yüz germe hizmeti almadan önce kesinlikle tedavi göreceğiniz kurumu oldukça iyi şekilde araştırmalısınız. Aksi taktirde medikal anlamda çok ama çok kötü sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Yüz Germe Yan Etkileri

Bakırköy yüz germe en son teknoloji araçları ve uzman kadrosuyla sizlere alanında Bakırköy de en iyi hizmeti sunmaktadır.  Yüz germenin uygulama alanlarından bahsetmek gerekirse özellikle alın bölgesi, dudak bölgesi, kaş arası ve yanaklar gelmektedir. Bu kısımlarda kaslarımız zamanla en çok yıpranmaya maruz kalırlar. Bu sebeple en çok uygulama yapılan bölgeler bu kısımlardır. Bunlar dışında çene, burun, boyun gibi alanlara da bu tedavi hizmeti uygulanmaktadır. Uygulama süre itibariyle kalıcı bir uygulama değildir. Ortalama  dört ila altı ay gibi bir etkiye sahiptir. Daha sonra cilt altına verilen toksin etkisini kaybeder ve uygulama yapılan alan eski haline zamanla döner bu sebeple uygulama süreklilik arz eder. Bakırköy yüz germe ile sizlere bu süreyi en şekilde değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Böylelikle hem siz daha rahat ediyorsunuz hem de biz yapmış olduğumuz hizmettin arkasında durmuş oluyoruz.  Uygulamanın bazı yan etkileri de mevcuttur. Bunlar özellikle his kaybı ve morluk oluşmasıdır. Bu nedenle uygulama sonunda panik yapılmamalı nekahet döneminde dinlenilmelidir. Uygulamanın fiyatına gelince özellikle yapılan alanların miktarına göre değişir ve zorluk durumuna bağlı şekilde fiyat artabilir.