Bakırköy Güzellik Salonu, sektöründe önemli bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli ortamı, hijyen koşulları, profesyonel ekip arkadaşları ile sizlere medikal bir güzellik hizmeti sunan salonumuz müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu proaktif çalışma felsefesi ile rakiplerinden ayrılıyor. Bir Güzellik Salonunda beklenenlerin çok daha ötesinde kalifiye hizmetler sunan Bakırköy güzellik salonu cilt bakım hizmetleri, lazer epilasyon uygulamaları, dermapen cilt tedavi ve güzelleştirme, g5masajı, pasif jimnastik, kalıcı maktaj, yüz germe, dolgu, presoterapi, akne tedavisi, leke tedavisi, gözenek tedavisi gibi uygulamalar başta olmak üzere bayanlara özel birçok hizmeti sizlere sunuyor.

Bakırköy Güzellik Salonu Hizmetleri

Günümüzde yoğun rağbet gören güzellik salonları birçok müşteriyi büyük umutlarla merkezlerine çekmelerine rağmen birey sağlığından uzak, temiz olmayan koşullarda, uzman olmayan kişiler tarafından negatif kişiyi bırakın güzelleştirmek sağlığından eden faaliyetler göstermektedirler. Bu alanda sektör lideri olarak bu tarz kurum ve firmalardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü birey sağlığı hiçbir şeyden önemli değildir. Tam anlamıyla profesyonel ve güvenebileceğiniz ticari işletme sertifikasına ve uzman medikal bir kadro yapısına sahip kaliteli salonları tercih etmelisiniz. Bakırköy Güzellik Salonu olarak biz değerli misafirlerimizi konforlu ve size özel odalarımızda, hijyen koşullarda, en iyi medikal uzmanlarımızla ağırlamaktayız.

Salonumuz ile bilgi verdikten sonra şimdi de sizlere hizmetlerimiz hakkında bilgi sunacağız. Hizmetlerimizin başında cilt bakımı uygulamalarımız gelmektedir. Özellikle günümüzde hem bayanların hem de bayların tercihi olan cilt bakım uygulamaları yoğun ilgi görmektedir. Öncelikle güzellik salonumuza başvuran hastamızın cilt bakım alanın detaylı cilt analizi yapılmaktadır. Ardından tespit işlemine geçilir. Hastanın cilt tespiti ve analizi ile elde edilen bilgiler ışığında uygulama seanslarına geçilir. Cilt bakımında özellikle akne tedavisi ve güneş leke tedavisi ve sivilce tedavisi hizmetler öne çıkarken bunlar dışında dermapen olarak adlandırılan özel mikro enjeksyon ile cilt altına verilen solüsyon ile cildinizdeki çatlak ve kırışıklıkları ortadan kaldıran bu sistemde uygulanmaktadır. Bunun dışında yine hem erkek hem de bayanlar tarafından tercih edilen epilasyon hizmetimiz gelmektedir. Epilasyon ile sizleri sıkan bu olumsuz görüntü ve kokudan kurtulacaksınız. Soğuk lazer uygulamamız sayesinde acısız şekilde sadece birkaç seans başarıya ulaşmaktayız.

Bakırköy’de Kaliteli Güzellik

Gene bir başka hizmetimizde yüz germe ve dolgu uygulamalarımızdır. Özellikle kadınların tercihi olan bu uygulamalar, yüz ve dudak alın kaş gibi bölgelerde oldukça rağbet görmektedir. Cilt altına verilen bir çeşit protein ile cildiniz göçen ve ezilen sarkan kısımları daha dolgun ve sert bir görünüme kavuşmaktadır. Böylece çok daha genç ve güzel bir görünümü elde edebilirsiniz. Bu hizmetlerimiz dışında g5masajı ve pasif jimnastik de hizmetlerimiz arasında yer alan diğer uygulamalarımızdır. Özellikle g5 masajı klasik masajdan çok daha farklı şekilde etkin tol oynamaktadır. Kalıcı olan yağlarınızı titreşim ile yok ederek tam anlamıyla mutlu edici başarılı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Hem selülitlerinizden kurtulabilirsiniz hem kilo verebilirsiniz. Tabi bunları pasif jimlastik ile desteklemeniz sonucunda tam anlamıyla profesyonel bir kür olarak kombin yapmış olursunuz ve güzellik ve estetik anlamında eşsiz bir yapıya kavuşabilirsiniz. Bakırköy Güzellik Salonu olarak sizlere tüm bu uygulamaları en iyi şekilde kaliteli ve konforlu salonumuzda uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Diğer Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ediyoruz : Bakırköy Güzellik Bakım