Ataköy Güzellik Merkezi sizlere hayatınızın fırsatlarını sunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere bir güzellik merkezi olan salonumuz siz bayanlara özel hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Sektörde isminde her alanda oldukça iyi şekilde söz ettiren güzellik merkezimiz sizlere özel uygulamaları ile birlikte modern koşullarda, kaliteli sunum anlayışı içerisinde en iyinin de iyisini ortaya koymaya çalışmaktadır. Ataköy güzellik merkezi, genel anlamda cilt bakımından epilasyona, akne ve leke tedavisinden dermapene, g5 masajından pasif jimnastiğe ve son olarak yüz germe, kalıcı makyaj gibi hizmetleri mükemmel şekilde sunmaktadır.  Ataköy sizlerin de bildiği gibi özel ve elit bir semttir. İşte bu sebeple siz değerli misafirlerimize özel vip odalarda kişiye özel bakım hizmetleri sunulmaktadır.

Güzellik merkezimizde en son teknoloji araçlar ile verilen hizmetimizde kalite ve müşteri memnuniyeti en ön plana alınmaktadır. Çünkü en iyi bildiğimiz ve benimsediğimiz şey şudur ki birey sağlığı en ama en önemli şeydir. Bu sebeple sizlerin sağlığı her şeyin başında gelmektedir. Ekibimiz alanında uzman yılların tecrübesine sahip güler yüzlü uzman bir medikal doktorlardan oluşmaktadır. Bize ilgili sorun yaşadığınız ya da tedavi görmek için başvurduğunuz alanda önce detaylı analiziniz yapılır. Bu analizde tedaviye uygunluk durumunuz araştırılır. Ardından ortaya çıkan bu uygunluk durumuna göre tedavi yöntem ve şekilleri belirlenir. Daha sonra bu yöntem gerekli zaman periyoduna dökülür. En son olarak da tedavi süreci başlatılır. Kurum olarak sürecin başından sonuna kadar tam anlamıyla sizlere eşsiz kaliteli profesyonel bir hizmet sunarız. Aynı zamanda tüm süreç boyunca sizleri ve tedavinizi tam anlamıyla izler zaman içinde gerekli extra müdahaleleri gerçekleştiririz.

Ataköy Güzellik Sizleri Bekliyor.

Güzellik merkezleri genel olarak ticari kaygı ve para odaklı hizmet sunmaktadırlar. Biz ise tam anlamıyla bu konu da sektör dışında hareket etmekteyiz. Özellikle birey sağlığını hedef alan kişinin isteklerini yerine tam anlamıyla getirebilme telaşında tam profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Güzellik anlamında sizlere hayallerinizde tüm duyguları yaşatıyoruz. Hem de çok kısa bir süre içerisinde bu farkı birlikte göreceğiz.  Medikal olarak en doğru kadrosu ön plana çıkan merkezimiz tıbbi anlamda çok büyük önem arz eden yüz germe ve dolgu dermapen gibi uygulamaları da sizlere sunuyor. Örnek vermek gerekirse hijyen bir ortamda tıbbi şekilde gerçekleştirilen yüz germe ile sağlığınız ve duygularınız bizimle tam olarak güven altında bulunmaktadır. Yüz germe uygulama alanlarımız genellikle alın, yüz çehresi, çene, boyun gibi alanları kapsamaktadır. Uygulama sonrasında dinleme ve uyku şarttır. Güneş ışığından kaçınılmalıdır. Ayrıca bölgeye herhangi bir darbe vb şiddet olmamalıdır. Aksi taktirde uygulama yapıla alanda şişme ve morluk ödem durumları oluşabilir. Yüz germe süreli bir işlemdir yani belli periyodik aralıklarla işlem yenilenmelidir. Kalıcı bir durum değildir. Bakımı kolaydır herhangi bir zorluk vb yoktur.

Ataköy Güzellik Salonunda Dev Fırsatlar

Ataköy güzellik merkezi, olarak sizlere aynı zamanda ataköy’de eşsiz olan lazer epilasyon hizmetini de sunmaktayız. Soğuk lazer uygulamamız ile birlikte artık acısız şekilde ve daha az seansla kolaylıkla tüylerinizden kurtulabileceksiniz. Gene işlem sonrası güneşten kaçınılmalıdır. Bir diğer uygulamamız ise dermapen hizmetidir. Dermapen hizmeti ile cildimizin kırışık ve çatlakları olduğu bölgeye mikro şırıngalar ile özel bir solüsyon enjekte edilir. Böylece darbeli ve yaralı alan zamanla hızla ölü hücreleri atar ve yerine yeni sağlıklı hücreler ile birlikte yeni bir doku oluşumu başlar. İşlem sonunda yüzümüz eski halinden çok daha güzel bir görüntüye kavuşur. Bir diğer uygulamamız ise g5 masajı ve pasif jimnastik hizmetimizdir. Bunlar sayesinde selülitlerinizde ve kilolarınızdan kurtulmak atık hayal değil. Bedeninize verilen kısmi titreşim ile katı yağ tabakası harekete geçer ardından masaj ile bu durum pekiştirilir hem selülitlerinizden hem de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Güzellik Salonundan Çok Fazlası

Ataköy Güzellik Merkezi nin son hizmeti ise kalıcı makyaj uygulamamızdır. Özellikle dudak kaş gibi alanlara uygulanan bu hizmet yaralanma hastalık vb durumlarda ilgili alanda hasarları kapatmak ve daha güzel olmak amacıyla gerçekleştirilir. Dudak çizginiz belirginleşir. Kaşlarınız çok daha güzel bir görünüme sahip olur.