Ataköy Güzellik Merkezi sizlere hayatınızın fırsatlarını sunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere bir güzellik merkezi olan salonumuz siz bayanlara özel hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Sektörde isminde her alanda oldukça iyi şekilde söz ettiren güzellik merkezimiz sizlere özel uygulamaları ile birlikte modern koşullarda, kaliteli sunum anlayışı içerisinde en iyinin de iyisini ortaya koymaya çalışmaktadır. Ataköy güzellik merkezi, genel anlamda cilt bakımı, akne ve leke bakımından, g5 masajına pasif jimnastiğe ve son olarak, makyaj gibi hizmetleri mükemmel şekilde sunmaktadır.  Ataköy sizlerin de bildiği gibi özel ve elit bir semttir. İşte bu sebeple siz değerli misafirlerimize özel vip odalarda kişiye özel bakım hizmetleri sunulmaktadır.

Güzellik merkezimizde en son teknoloji araçlar ile verilen hizmetimizde kalite ve müşteri memnuniyeti en ön plana alınmaktadır. Çünkü en iyi bildiğimiz ve benimsediğimiz şey şudur ki birey sağlığı en ama en önemli şeydir. Bu sebeple sizlerin sağlığı her şeyin başında gelmektedir.

Ataköy Güzellik Sizleri Bekliyor.

Güzellik merkezleri genel olarak ticari kaygı ve para odaklı hizmet sunmaktadırlar. Biz ise tam anlamıyla bu konu da sektör dışında hareket etmekteyiz. Özellikle birey sağlığını hedef alan kişinin isteklerini yerine tam anlamıyla getirebilme telaşında tam profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Güzellik anlamında sizlere hayallerinizde tüm duyguları yaşatıyoruz. Hem de çok kısa bir süre içerisinde bu farkı birlikte göreceğiz.  Yüz germe uygulama alanlarımız genellikle alın, yüz çehresi, çene, boyun gibi alanları kapsamaktadır. Uygulama sonrasında dinleme ve uyku şarttır. Güneş ışığından kaçınılmalıdır. Ayrıca bölgeye herhangi bir darbe vb şiddet olmamalıdır. Aksi taktirde uygulama yapılan alanda şişme ve morluk ödem durumları oluşabilir. Yüz germe süreli bir işlemdir yani belli periyodik aralıklarla işlem yenilenmelidir. Kalıcı bir durum değildir. Bakımı kolaydır herhangi bir zorluk vb yoktur.

 Güzellik Salonundan Çok Fazlası

Ataköy Güzellik Merkezi nin son hizmeti ise makyaj uygulamamızdır. Özellikle dudak kaş gibi alanlara uygulanan bu hizmet yaralanma hastalık vb durumlarda ilgili alanda hasarları kapatmak ve daha güzel olmak amacıyla gerçekleştirilir. Dudak çizginiz belirginleşir. Kaşlarınız çok daha güzel bir görünüme sahip olur.